Guardiola Crespí, Josep Antoni

Tornar al llistat

Alaró, 30/04/1957
Prev. 25/05/1986
Def. 00/00/0000
Fou ordenat prevere en la parròquia d’Artà dia. 25.05.1986 començant a exercir-hi el ministeri, fins que dia 29.06.1988 fou nomenat Responsable Diocesà de Pastortal Juvenil, càrrec que desenvolupà fins el 1996. De 1996 a 1998 amplia estudis sobre Teologia Espiritual. L’any 1998 passa a les parròquies de Ponent com Rector, Moderador i Arxiprest. L’any 2003 afegí a totes aquestes tasques la de professor de la Història de l’espiritualitat cristiana al CETEM.