Figuerola Quintana, Guillem

Tornar al llistat

Sencelles, 27/02/1842
Prev. 23/02/1871
Def. 21/07/1934
Fou ordenat prevere dia 23.02.1871 servint tota la vida la parròquia sencellera. L’any 1886 fou nomenat Rector de Ruberts. BOBM 1934, 310. Darder F0171.