Fernández Balaguer, Roger

Tornar al llistat

Palma, 30/06/1960
Prev. 21/05/2017
Def. 00/00/0000
Ha treballat com voluntari a Càritas en la Unitat Pastoral d’Inca i en la Unitat de Costitx i Sencelles. Dia 21.05.2017 fou admès com Candidat al Diaconat Permanent i ordenat Diaca Permanent dia 10.12.2017 al servei de la Unitat Pastoral d’Inca.