Comas Llabrés, Bartomeu

Tornar al llistat

Sa Pobla, 01/01/1844
Prev. 13/03/1875
Def. 21/02/1915
Fou ordenat prevere dia 13.03.1875 Exercí el ministeri, tota la vida, en la vila nadiua. BOBM 1915, 273; Sa Marjal VII, 60. Darder C0531.