Coll Oliver, Gabriel

Tornar al llistat

Pina, 01/01/1850
Prev. 13/03/1875
Def. 23/08/1915
Fou ordenat prevere a Ciutadella dia13.03.1875. Dia 25.01.1873 va fer Títol de Patrimoni. Exercí el Ministeri, tota la vida, en el temple de Pina, i Notari Eclesiàstic del seu Arxiprestat (Llucmajor). A Pina acabà els dies. BOBM 1915, 355. Darder C0511.