Pastor Fullana, Damià

Tornar al llistat

Manacor, 01/01/1825
Prev. 01/01/1854
Def. 19/03/1911
Fou ordenat prevere el 1854. Dia 11.01.1853 va fer Títol de Patrimoni per poder accedir als Ordes Majors. Esmerçà tota la vida servint la parròquia manacorina fins que li arribà la mort. BOBM 1911, 108.