Pascual Umbert, Bartomeu

Tornar al llistat

Son Carrió, 01/01/1936
Prev. 22/12/1962
Def. 14/08/2017
Fou ordenat prevere dia 22.12.1962 començant a exercir el ministeri com Vicari de la parròquia de la SSma. Trinitat 1963-1964. De 1964 a 1966 fou Vicari de l’Encarnació treballant a l’apostolat escolta. El 1966 fou nomenat Vicari d’Artà i el 1967 Rector de la parròquia de Santa Catalina Verge i Màrtir (Palma) a principis dels anys 70 deixava el ministeri i treballava en el món del turisme.