Torres Ramis, Nofre

Tornar al llistat

Palma, 06/04/1955
Prev. 10/06/1990
Def. 00/00/0000
Acabats els estudis eclesiàstics passà a Santanyí on féu el prediaconat i hi fou ordenat prevere dia 10.06.1990, romanent en aquella contrada tenint cura de la parròquia i de Els Llombards. Dia 02.07.1992 fou nomenat Rector solidari de Montuïri, Porreres, Algaida i Sant Joan. De 1996 a 1999 fou el Consiliari del Moviment Escolta de Mallorca. L’any 2000 passà com Vicari a la parròquia de Sant Josep Obrer i Notari de la Cúria Diocesana. L’any 2003 passà al Canadà per seguir uns cursos de Psicologia. El 2004 es reincorpora a la diòcesi i va a treballar pastoralment al ponent de Mallorca, a les parròquies de Peguera, Palma Nova i es Capdellà. En el 2008 deixà el ministeri. Sunyer, 443.