Tomàs Mir, Josep

Tornar al llistat

Palma, 01/01/1856
Prev. 29/03/1879
Def. 00/00/0000
Avançant en el sestudis eclesiàstics dia 01.07.1876 feia son Títol de Patrimoni. Fou ordenat prevere dia 29.03.1879. Sempre el trobam Adscrit a la parròquia de Santa Eulàlia, si bé l’any 1888 començà a tenir cura, com Rector de l’església de Sant Nicolau de Porto Pi, que en aquells anys pertanyia a la Vicari in Capite de El Terreno. El 1928 seguia com Adscrit a la parròquia de Santa Eulàlia. Darder T0062.