Socias Sastre, Antoni

Tornar al llistat

Randa, 19/12/1864
Prev. 06/04/1889
Def. 26/05/1948
Prev. 20.06.1965 començant l’exercici del seu ministeri com Vicari de la parròquia de Porreres, fins que l’any 1971 passà com Vicari a S’Arenal. Seguí els cursos pertinents i fou l’entrenador de l’equip de futbol de S’Arenal. Es llicencià en Filosofia a Roma i Barcelona i començà, el 1974, un treball en el món turístic, deixant el ministeri poc temps després. Mm 46, 53ss.