Serra Serra, Rafel

Tornar al llistat

Sa Pobla, 01/05/1931
Prev. 17/12/1960
Def. 00/00/0000
Fou ordenat prevere dia 17.12.1960 començant a exercir el ministeri com Vicari de Biniaraix. El 1972 fou nomenat auxiliar de la Caixa Diocesana, càrrec que ha exercit fins a la seva jubilació. Dia 24.10.1985 fou nomenat Administrador parroquial de la parròquia del Pla de na Tesa, on hi restà fins el 30.07.1987. El 2007 fou nomenat capellà de les Religioses Saleses. Dia 22.10.2013 cessà per edat dels carrecs pastoral que exercia. Vialfàs 1961, 1330. Darder S0410.