Sebastián Bello, Bernardo

Tornar al llistat

Bello (Teruel), 07/08/1930
Prev. 26/06/1955
Def. 00/00/0000
07.08.1930 s’ordenà com membre de l’Orde de Predicadors dia 26.06.1955. L’any 1978 s’incardinà a Mallorca i exercí el ministeri com Vicari de la parròquia de sant Sebastià.