Rosselló Sureda, Jeroni

Tornar al llistat

Manacor, 01/01/1843
Prev. 04/03/1871
Def. 26/11/1906
Fou ordenat prevere dia 04.03.1871. Dia 06.11.1867 feia el Títol de Patrimoni. Dia 01.05.1871 rebia el nomenament de Vicari de sa Pobla i en cessà dia 22.11.1873 per retornar a sa vila nadiua com Adscrit a la parròquia. BOBM 1906, 223. Darder R0492.