Riutort Oliver, Miquel

Tornar al llistat

Santa Margalida, 01/01/1864
Prev. 19/12/1891
Def. 27/04/1928
Fou ordenat prevere dia 19.12.1891. Dia 12.02.1890 feia Títol de Patrimoni per poder rebre els Ordes Majors. Esmerçà els anys de son ministeri servint la feligresia de la vila nadiua, uns anys com Vicari (1893) i altres simplement com prevere Adscrit. BOBM 1928, 310. Darder R0317.