Rigo Rosselló, Domingo

Tornar al llistat

Palma, 13/12/1867
Prev. 01/01/1894
Def. 06/05/1949
Fou ordenat prevere l’any 1894. Dia 26.10.1893 feia Títol de Patrimoni. Esmerçà tots els anys de son ministeri en la parròquia ciutadana de Sant Jaume. Allà morí. BOBM 1949, 282. Sarder R0272.