Nadal Suau, Francesc

Tornar al llistat

Palma, 16/07/1954
Prev. 20/04/1997
Def. 00/00/0000
Ordenat Diaca permanent dia 20.04.1997. De 2000 a 2001 exerceix el ministeri a Sant Francesc de Paula. De 2001 a 2005 a Son Cladera; 2006 parròqui de l’Immaculat Cor de Maria. 2007-2008 Corpus Christi; 2010-2013 Son Cladera o Verge de Lluc. 2013 Sant Francesc de Paula i La Resurrecció. Dia 12.09.2018 cessa de La Resurrecció i es destinat al sevei de la feligresia d’Establiments i Son Sardina.