Matas Munar, Sebastià

Tornar al llistat

Marratxí, 29/06/1882
Prev. 21/09/1907
Def. 27/06/1936
Fou ordenat prevere dia 21.09.1907. Dia 14.08.1906 va fer Títol de Patrimoni. .Començà l’exercici del ministeri en la parròquia de Banyalbufar, fins que l’any 1909 fou nomenat Vicari de santa Maria del Camí. De 1913 a 1931 fou Vicari de la parròquia de la Santíssima Trinitat. BOBM 1936, 498. Darder M0285.