Llodrà Nadal, Mateu

Tornar al llistat

Manacor, 01/01/1867
Prev. 01/01/1899
Def. 22/01/1929
Havia estat ordenat prevere el 1899 Havia fet Títol de Patrimoni dia 26.11.1896.. Dia 12.07.1899 demanava permís, per a cinc anys, per passar a la diòcesi de Santa Fe. Fou Vicari en la parròquia de Lausana i el 1909 era el Rector de la parròquia de Canyada Gómez, esdevenint Arxiprest de la secció Setena d’aquella diòcesi, allà morí. BOBM 1929, 52 Fiol 560.