Llobet Fargas, Llorenç

Tornar al llistat

Palma, 01/01/1847
Prev. 07/06/1873
Def. 05/01/1903
Dia 17.04.1869 feia son Títol de Patrimoni. Fou ordenat a Menorca dia 07.06.1873. De 1873 a 1875 fou Vicari de Marratxí. De 1877-1782 Vicari de Biniali. El 1885 passà a Saragossa on hi exercí el ministeri uns anys com Rector de Mariel. Retornat a Mallorca, morí a Palma.BOBM 1903, 33. Darder Ll0131.