Julià Quintana, Andreu

Tornar al llistat

Binissalem, 12/12/1851
Prev. 26/09/1875
Def. 00/00/0000
Fou ordenat prevere dia 26.09.1875 Dia 18.07.1873 havia fet Títol de Patrimoni. Esmerçà tot el seu ministeri en la parròquia de Binisalem, on morí. BOBM 1907, 382. Darder J0165.