Jordà Mas, Bartomeu

Tornar al llistat

Maria de la Salut, 01/01/1843
Prev. 25/12/1896
Def. 07/11/1904
Fou ordenat prevere dia 25.12.1869. Començà l’exercici ministerial a Maria, rebent el nomenament de Vicari in Capite dia 18.08.1874, regentant-ho fins a la mort. BOBM 1904, 444. Darder J0081.