Jaume Cañellas, Josep

Tornar al llistat

Consell, 03/03/1945
Prev. 26/09/1971
Def. 00/00/0000
Fou ordenat prevere em la vila nadiua dia 26.09.1971 Començà l’exercici del ministeri com Vicari de la SSma. Trinitat fins que l’any 1980 passa de Rector de Sencelles. Dia 27.11.1985 va de Rector a Sa Vileta. Sense deixar el càrrec, dia 30.11.1988 fou nomenat Administrador de la parròquia de l’Esperit Sant. El 2008 passà de Rector a la parròquia de Santa Creu.