Alomar Barbarin, Gabriel

Tornar al llistat

Muro, 01/01/1830
Prev. 01/01/1859
Def. 11/02/1915
Començà l’exercici del ministeri en la parròquia de Santa Creu (Palma), d’on en fou vicari durant tres anys. Passà a Muro per exercir-hi el mateix càrrec durant deu anys 10 anys. L’any 1874 passà com Adscrit a La Seu on hi romangué fins a sa mort que li sobrevingué dia 11.02.1915 BOM 1915 pàg. 271. BOBM 1861, 29; 1908, 212.