Isern Serra, Joan

Tornar al llistat

Palma, 10/03/1987
Prev. 03/11/2012
Def. 00/00/0000
Ordenat Diaca a la Seu el 01.05.2012. Prevere pel Bisbe Murgui i Soriano dia 03.11.2012 començà el servei ministerial com formador del seminari menor en família, per passar el 2013 com Vicari a Manacor. Se secularitzà en el mes d’Abril del 2014.