Gomila Gomila, Mateu

Tornar al llistat

Lloret, 04/09/1929
Prev. 22/12/1956
Def. 24/01/1999
Prev. 22.12.1956 començant, després d’haver fet el curs del Convictori sacerdotal, a exercir el ministeri en la vila de Sant Joan com Vicari. El 1960 era l’Ecònem de Puigpunyent. De 1971 a 1979 fou el Rector de Capdepera. De 1979 a 1999 Rector d’Establiments, rebent el nomenament d’Arxiprest d’aquella zona. BOBM 1999, 267-268. Darder G0299.