Gili Sancho, Gabriel

Tornar al llistat

Artà, 27/05/1911
Prev. 15/05/1935
Def. 21/09/1984
Fou ordenat prevere dia 15.05.1935. Començà l’exercici minsterial com Vicari de la parròquia de Capdepera. El 1944 fou nomenat capellà del Santuari de la Bonanova i el 1945 del Sanatori de Caubet, càrrec que serví tota la vida. BOBM 1984, 322. Darder G0243.