Garau Amengual, Bernat

Tornar al llistat

Randa, 07/03/1868
Prev. 30/05/1896
Def. 18/03/1939
Fou ordenat prevere dia 30.05.1896. Féu Títol de Patrimoni dia 19.11.1894. De 1896 a 1922 fou el Rector de l’església de Santa Fe. Dia 31.01.1922 rebé el nomenament de Capellà del Centre Eucarístic i dia 28.02.1922 el de Vicari d’Algaida i encarregat de Randa. BOBM 1939, 112. Darder G0061.