Nigorra Gayà, Miquel

Tornar al llistat

Sant Joan, 01/11/1943
Prev. 18/06/1967
Def. 01/01/1980
Fou ordenat prevere dia 18.06.1967 Començàl’exercici ministerial en la parròquia de la Santíssima Trinitat fins que el 1968 passà a les Missions diocesanes del Perú, on hi restà fins el mes de Juliol de1970. L’any 1971 fou nomenat Vicari de la parròquia de la Mare de Déu de Lluc (vivendes) i al poc temps deixà el ministeri. Fiol, 742; Estelrich, 153. Mm 8