Galache Mayol, Pere

Tornar al llistat

Vilafranca, 24/10/1946
Prev. 03/06/1972
Def. 00/00/0000
Avançant en els estudis eclesiàstics l’any 1965 entrà al Col·legi de La Sapiència. Fou ordenat prevere dia 03.06.1972 començant a exercir el ministeri com Vicari en la parròquia de Binissalem. Dia 15.02.1975 fou nomenat Vicari de Son Roca, rebent, postteriorment, el nomenament de Rector. Dia 10.07.1982 fou nomenat Vicari de la parròquia de Els Dolors de Manacor. Se secularitzà.