Frau Cabrer, Jaume

Tornar al llistat

Palma, 01/01/1843
Prev. 07/05/1868
Def. 08/05/1926
Fou ordenat prevere dia 07.05.1868. Dia 02.03.1866 va fer Títol de Patrimoni. Fou el vicari in Capite de La Bonanova de 1869 a 1875. De 1875 a 1891 era Vicari in Capite de Gènova. Allà acabà els seus dies. BOBM 1926, 240. Darder F0331.