Fiol Riera, Antoni

Tornar al llistat

Manacor, 08/03/1898
Prev. 18/12/1926
Def. 03/12/1977
Fou ordenat prevere dia 18.12.1926 De 1927 a 1935 fou Vicari de Búger. L’any 1935 fou nomenat Vicari de Son Macià, esdevenint-se primer Ecònom, l’any 1938, quan fou erigida parròquia, tenint cura que allà s’establissin les Germanes de la Caritat. Dia 29.06.1945 entrà a la Congregació de sant Felip Neri, morint al Convent de Porreres. Fuster, 173. Darder F0202.