Fiol Barceló, Lluís M.

Tornar al llistat

Palma, 12/08/1912
Prev. 16/03/1935
Def. 10/04/1975
Fou ordenat prevere dia 16.03.1935. Havia participat en el certamen presentant els Nº 420, 421 i 422. Començà l’exercici ministerial com Vicari in Capite de S’Arenal. El 1940 era nomenat Vicari de la parròquia ciutadana de la Ssma. Trinitat. El 1966 Director i Capellà de la Institució Natzaret. El 1968 Vicari de sant Miquel BOBM 1975, 150. Darder F0172.