Fiol Ballester, Macià

Tornar al llistat

Felanitx, 27/09/1912
Prev. 18/05/1940
Def. 07/01/1988
Fou ordenat prevere dia 18.05.1940 De 1940 a 1949 Vicari de Es Carritxó. El 1950 era nomenat Vicari de Son Negre (Felanitx). Quan arribaren els Germans Fossors al cementiri li fou encarregada aquella capellania. BOBM 1988, 131. Darder F0172. Rosselló VIII, 308.