Esteve Alemany, Josep

Tornar al llistat

Palma, 17/07/1897
Prev. 17/12/1921
Def. 28/12/1946
Fou ordenat prevere dia 17.12.1921. Començà l’exercici ministerial com Vicari de Llubí (1922-1926) De 1926 a 1932 Vicari de la parròquia de la Santíssima Trinitat. De 1932 a 1941 Vicari de s’Arraval de Santa Catalina. De 1941 fins a la mort ecònom de Puigpunyent, on morí dia 28.12.1946. BOBM 1947, 12.