Fuster Forteza, Josep

Tornar al llistat

Artà, 17/02/1905
Prev. 02/06/1928
Def. 13/10/1966
Fou ordenat prevere dia 02.06.1928. Féu títol de Patrimoni dia 23.05.1927. Començà l’exercici ministerial en la parròquia de Son Sardina, com Vicari. De 1932 a 1948 Vicari d’Artà. Era de naturalesa malaltissa. BOBM 1966, 304. Darder F0363.