Daviu Jaume, Rafel

Tornar al llistat

Calvià, 01/10/1851
Prev. 18/12/1875
Def. 08/10/1931
Fou ordenat prevere dia 18.12.1875. Dia 07.03.1874 havia fet Títol de Patrimoni. De 1879 a 1884 fou Vicari de S’Esgleieta. De 1884 a 1890 Vicari d’Establiments. De 1891-1926 Rector de la Bonanova. BOBM 1931, 278. Darder D0031.