Cózar Martínez, Joan Manuel

Tornar al llistat

Palma, 29/04/1964
Prev. 27/12/1992
Def. 00/00/0000
Prev. 27.12.1992 començà l’exercici ministerial en la parròquia de sant Josep Obrer, passant al cos de capellans de l’exèrcit. Deixà l’exèrcit i fou nomenat Rector de Lloseta dia 01.07.2005. Dia 22.12.2006 Consiliari diocesà d’Esplai. El 29.06.2008 començà a fer-se càrrec també de la parròquia de Biniamar. Dia 02.09.2012 fou nomenat Rector a la parròquia ciutadana de l’Immaculat Cor de Maria, prenint cura també l’any 2013 del Monestir de Ses Saleses.