Covas Perpinyà, Jaume

Tornar al llistat

Andratx, 11/04/1871
Prev. 03/04/1897
Def. 26/11/1934
Fou ordenat prevere dia 03.04.1897 Havia fet Títol de Patrimoni dia 02.08.1895. De 1897 a 1910 era Adscrit a la parròquia andritxola, d’on en fou nomenat Vicari el 01.06.1913, càrrec que tingué fins a la seva mort. BOBM1939, 494. Darder C0622.