Colomar Obrador, Gabriel

Tornar al llistat

Andratx, 17/03/1868
Prev. 23/09/1893
Def. 24/06/1939
Fou ordenat prevere a Palma dia 23.09.1893 havia fet els estudis eclesiàstics a Menorca. Dia 20.11.1891 va fer Títol de Patrimoni. Exercí el ministeri a Andratx i el 1910 fou nomenat Subvicari de S’Arracó. El 1927 fins 1932 fou el Vicari Cooperador de S’Arracó. BOBM 1939, 294. Darder C0526.