Cirer Vert, Miquel

Tornar al llistat

Sencelles, 01/01/1841
Prev. 01/01/1867
Def. 03/02/1916
Fou ordenat prevere el 1867. Havia fet títol de Patrimoni dia 16.03.1864. De 1970 a 1977 fou Vicari in Capite de Galilea. Dia 08.06.1877 rebia el nomenament de Vicari in Capite de Sant Llàtzer. Dia 16.08.1883 rebia el nomenament de Vicari de Sencelles i deixava de ser Adscrit a la Seu.BOBM 1918, 66. Darder C0403.