Cirer Pieras, Joan

Tornar al llistat

Palma, 11/02/1924
Prev. 27/06/1948
Def. 27/11/1983
Fou ordenat prevere dia 27.06.1948. Havia participat en el certamen presentant el nº 327. Començà l’exercici ministerial com Vicari d’Inca 1948-1950 Rector de Bunyola, de 1950 a 1959, on fundà una Cooperativa de productes, el 1959 era nomenat Rector de Sta. Eulàlia, fins que l’any 1983 fou nomenat Canonge. BOBM 1983, 525. AC 1680. Darder C0397.