Caimari Oliver, Onofre

Tornar al llistat

Palma, 06/05/1874
Prev. 21/09/1901
Def. 26/11/1939
Fou ordenat prevere dia 21.09.1901 De 1902 a 1905 exercia el ministeri a La Soledat. L'any 1910 va a Banyalbufar i l'any 1917 fou Adscrit a la parròquia de Sant Nicolau, on hi restarà tota la vida. BOBM 1939, 492. Darder C0027