Bisbal Deià, Andreu

Tornar al llistat

Sóller, 01/01/1872
Prev. 01/01/1900
Def. 02/12/1920
Dia 21.06.1898 feia títol de Patrimoni. Diaia 6 de Juliol del 1900 fou nomenat Rector de Biniaraix. 1913 participà a les oposicions a Rector, essent nomenat Vicari de la parròquia sollerica l’any següent i capellà dels Exploradors de la ciutat. Moria a Sóller, després d’una llarga malaltia, dia 02.12.1920. BOBM 1898, 282; 1899, 302; 1900, 108, 231; 1913, 45; 1914, 215; 1917, 291; 1920, 450.