Betti Martorell, Josep

Tornar al llistat

Puigpunyent, 06/07/1926
Prev. 21/06/1957
Def. 18/05/2005
Neix a Puigpunyent el 06.07.1926 i ordenat prevere el 21.06.1957 començà el ministeri com Vicari de Santa Maria, l’any 1964 era el Vicari in Capite del Port d’Andratx, fins que l’any 1967 Passà a Amèricà exercint el ministeri a Puerto Rico Retornat a Mallorca regentà la parròquia de S’Arracó +18.05.2005; Fiol, 122.