Bestard Sabater, Gaspar

Tornar al llistat

Son Sardina, 30/09/1867
Prev. 23/09/1893
Def. 27/03/1940
Havia fet títol de Patrimoni dia 24.01.1893. Començà l’exercici del ministeri com Vicari de Puigpunynet. De 1897 a 1902 Vicari in Capite de Moscari. 1902-1903 Vicari in Capite de Consell. De 1903 a 1935 Vicari de la parròquia de Santa Eulàlia (Palma). Moria el 27.03.1940 pàg. 144. BOBM 1887, 438; 1889, 164; 1893, 172, 288; 1894, 96; 1897, 312; 1902, 268; 1909, 211; 1913, 45. Jaume-Ordinas Parròquia de Consell 72-80.