Barceló Estades, Jeroni

Tornar al llistat

Palma, 01/01/1833
Prev. 01/01/1859
Def. 18/11/1905
Prevere 1859 començant a exercir el ministri com Vicari supernimerari de Sta. Eulàlia, Tenia cura dels malalts de l’Hospital General. Ecònom de Calvià (1867) i Delegat de Capellanies (1886). L’any 1873 Vicari in Capite de Sant Llàtzer. Morí a Palma dia 18.11.1905. BOBM; 1905, pàg. 239. BOBM 1867/8, 532; 1873, 272; 1886, 365.