Pujol Bosch, Antoni

Tornar al llistat

Andratx, 25/04/1970
Prev. 02/02/2003
Def. 00/00/0000
Complerta la Llicenciatura en Filosofia i Lletres en la UIB, començà els estudis eclesiàstics en el nostre Seminari, essent ordenat prevere en la parròquia de Pollença el 02.02.2003 romanent al servei d’aquella parròquia i la del Port. Dia 17.11.2006 fou nomenat responsable de la Pastoral Universitària i Secretari de la Comissió Diocesana de Patrimoni. L’any 2010 passà com Rector a la parròquia del Pla de Na Tesa. L’any 2014 fou nomenat Rector de Deià i Valldemossa.