Pou Riera, Joan

Tornar al llistat

Felanitx, 18/08/1868
Prev. 24/09/1892
Def. 11/11/1937
Fou ordenat prevere dia 24.09.1892. Dia 07.11.1891 feia el Títol de Patrimoni per poder rebre els Ordes Majors. Restà a Felanitx i dia 31.10.1895 rebia el nomenament de Vicari de la parròquia, exercint el càrrec fins el 1935. BOBM 1937, 652. Rosselló VIII, 363. Darder P0456.