Pou Galmés, Pere

Tornar al llistat

Petra, 02/03/1936
Prev. 17/12/1960
Def. 23/05/2013
Fou ordenat prevere dia 17.12.1960 començant a exercir el ministeri com Ecònom de Randa fins que l’any 1966 passà com Vicari a Son Servera, esdevenint-ne Rector de la parròquia dia 20.07.1978 fins a sa mort que li sobrevingué el 23.05.2013. L’Ajuntament serverí començà l’expedient per nomenar-lo Fill Adoptiu. BOBM 2013, 277. Darder P0448.