Pericàs Sastre, Jaume

Tornar al llistat

Palma, 01/01/1842
Prev. 01/01/1867
Def. 03/10/1904
Dia 15.05.1865 va fer Títol de Patrimoni per poder accedir als Ordes Majors. Fou ordenat prevere el 1867, començant l’exercici ministerial com capellà de les Religioses Concepcionistes de Palma. De 1872 a 1897 fou el Rector de l’església de Sant Gaietà. BOBM 1904, 388. Darder P0218.